Ozyuksel

HAKKIMIZDA

Özyüksel Mobilya ve Dekorasyon Firması, 1978 yılında kurulmuş ve zaman içerinde değer kazanarak sektörde lider konuma gelmiştir. Gerek üretim konsepti ve çeşitliliği, gerekse tanınmış markalarla çalışması sayesinde, pazarda öne çıkan bir firma haline gelmiştir.

Özyüksel Mobilya, Haspolat/Lefkoşa ilinde, 8500 m2 bir alana sahip tesisinde, mobilya üretmektedir. En son teknolojiye sahip bu fabrikada, koltuk, masa, yatak gibi her türlü mobilya üretimi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra, tecrübeli tasarım ve üretim ekibi, mutfak, iç ve dış mekan kapı, dolap ve ahşap esaslı dekorasyon konusunda da uzmanlaşmıştır.

Geniş üretim çeşitliliğine ek olarak, Avrupa ve Uzak Doğu Ülkelerinin tanınmış mobilya markalarından ithalat yapılmaktadır. Mudo Concept, Zebrano Mobilya, Orix , Yataş Bedding ve Enza Home bu markalardan bir kaçıdır.

 

Özyüksel Mobilya, Lefkoşa’da ve Girne’de toplamda 8000m2’lik Showroomları ile, KKTC’nin en büyük iç mekana sahip mağazası olma özelliği ile, müşterilerine hizmet vermektedir. Özyüksel mağazaları, eviniz için, iç ve dış mekan mobilyada, ev dekorasyonunda ve tekstil ürünlerinde çok farklı fiyat seçenekleri sunmaktadır.

Üretim departmanının yanı sıra, her türlü mobilya, iç mekan tasarımı ve dekorasyonu kapsayan, danışmanlık hizmeti de vermektedir. İthal markaların yanı sıra, farklı talepler doğrultusunda, Özyüksel Mobilya kendi markasını da üretmektedir. Standard mobilya üretimine ek olarak firmanın profesyonel tasarım ekibi, iş merkezleri, konferans salonları, sağlık yapıları, eğitim yapıları, bankalar, oteller gibi geniş bir yelpazede proje hizmeti vermektedir.

Özyüksel Mobilya, sürekli değişkenlik gösteren ve rekabet olan bu pazarda, şirket politikası gereği, müşterilerine koşulsuz memnuniyet sunmak için, büyük bir gayretle çalışmaktadır.

REGISTER